Forbrug: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 7: | Line 7: | ||
|- | |- | ||
| 2016-03-01 || 22689 || 356 || 1224.307 || 5.709 || 231.877 || 3.008 | | 2016-03-01 || 22689 || 356 || 1224.307 || 5.709 || 231.877 || 3.008 | ||
|- | |||
| 2016-06-01 || 23843 || 1154 || 1241.089 || 16.782 || 237.350 || 5.473 | |||
|} | |} | ||
Revision as of 20:07, 1 June 2016
| Dato | Strøm | Strøm Delta | Vand | Vand Delta | Varme | Varme Delta |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-01-01 | 21859 | - | 1213.252 | - | 225.301 | - |
| 2016-02-01 | 22333 | 474 | 1218.598 | 5.346 | 228.869 | 3.568 |
| 2016-03-01 | 22689 | 356 | 1224.307 | 5.709 | 231.877 | 3.008 |
| 2016-06-01 | 23843 | 1154 | 1241.089 | 16.782 | 237.350 | 5.473 |