Forbrug: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 5: | Line 5: | ||
|- | |- | ||
| 2016-02-01 || 22333 || 474 || 1218.598 || 5.346 || 228.869 || 3.568 | | 2016-02-01 || 22333 || 474 || 1218.598 || 5.346 || 228.869 || 3.568 | ||
|- | |||
| 2015-03-01 || 22689 || 356 || 1224.307 || 5.709 || 231.877 || 3.008 | |||
|} | |} | ||
Revision as of 18:11, 1 March 2016
| Dato | Strøm | Strøm Delta | Vand | Vand Delta | Varme | Varme Delta |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-01-01 | 21859 | - | 1213.252 | - | 225.301 | - |
| 2016-02-01 | 22333 | 474 | 1218.598 | 5.346 | 228.869 | 3.568 |
| 2015-03-01 | 22689 | 356 | 1224.307 | 5.709 | 231.877 | 3.008 |