Forbrug: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 3: | Line 3: | ||
|- | |- | ||
| 2016-01-01 || 21859 || - || 1213.252 || - || 225.301 || - | | 2016-01-01 || 21859 || - || 1213.252 || - || 225.301 || - | ||
|- | |||
| 2016-02-01 || 22333 || 474 || 1218.598 || 5.346 || 228.869 || 3.568 | |||
|} | |} | ||
Revision as of 10:06, 1 February 2016
| Dato | Strøm | Strøm Delta | Vand | Vand Delta | Varme | Varme Delta |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-01-01 | 21859 | - | 1213.252 | - | 225.301 | - |
| 2016-02-01 | 22333 | 474 | 1218.598 | 5.346 | 228.869 | 3.568 |